4 półki Papier falisty Stojak ekspozycyjny do supermarketów reklamowy

NAZWA PRODUKTU: 4 PÓŁKI POPRAWIONE PAPIER POP UP STOJAEK DLA SUPERMARKET PROMOTIONAL Jesteśmy profesjonalnym producentem w kartonowym stojaku jak poniżej 1. Stojak na kartony 2. Tekturowe ekspozytory podłogowe 3. Stojaki z karbowanym stojakiem na kołki 4. Pojemniki na wywóz, panele Wyświetlacze 5. Paleta Wyświetla ...

Szczegóły produktu


4 PÓŁKI WYŚWIETLANY PAPIER POP UP WYŚWIETLACZ

STOISKO DLA SUPERMARKET PROMOTIONAL


Jesteśmy profesjonalnym producentem w kartonowym stojaku jak poniżej

1. Stojak na kartony

2. Kartonowe wyświetlacze podłogowe

3. Wyświetlacze haków kołkowych z karbem

4. Dump Bins, Sidekicks Displays

5. Wyświetlacze paletowe

6. Licznik pól wyświetlacza

7. PDQ, POP Standee, Totem / Lama Stand,

8. Opakowania detaliczne itp.016


Opis:
1. Wysokiej jakości materiał: 350gsm CCNB + K5, czyli wytrzymały papier falisty, szara tablica, kość słoniowa itp.


2. Dostosowany rozmiar: Nasz normalny rozmiar dla wolnostojącego wyświetlacza to W 50cm XD 45cm XH 157cm. Ale mamy dział projektowania do projektowania konstrukcji i projektowania płaskiego, profesjonalna grafika i projektowanie strukturalne mogą być oferowane.


3. Elastyczny styl: Składany, łatwy do demontażu, montażu, noszenia i przechowywania. w przypadku kartonu prawie wszystkie modele można złożyć, co jest bardzo ekonomiczne w transporcie i transporcie. .Aby umożliwić dostawcom i bezpośrednio transportować z miejsca załadunku do ostatecznego punktu sprzedaży sprzedaż rozpakowana, oszczędzając sztauowanie wielokrotne pakowanie kosztów


4. Druk kolorowy: offset 4-kolorowy. lub puste (można dostosować)

Obróbka: połysk, laminowanie, plamka. UV, wytłaczanie, tłoczenie, wodoodporność


5. Technika produkcji zdolnych pracowników, ścisłych przełożonych i wprowadzania zaawansowanych urządzeń zapewniają nie tylko zapewnienie jakości, ale także najwyższe konkurencyjne produkty. Ma wiodącą rolę wśród wszystkich przedsiębiorstw z tego samego obszaru biznesowego w zakresie zaawansowanego trybu zarządzania przedsiębiorstwem, doskonałej pracy zespołowej i doskonałej jakości kredytów.


6. Przykuwający uwagę: innowacyjny projekt i kolorowy druk mogą z łatwością zwiększyć profil marki i przyciągnąć uwagę do nowych produktów.


7. Dobry efekt reklamowy: wyświetlacz papierowy stał się najnowszym i najmodniejszym współczesnym narzędziem merchandisingowym, a jego różnorodne przejawy spersonalizowanych treści spotykają się z estetycznym i kolorowym współczesnym tłumem. To najlepszy sposób na promowanie wizerunku firmy i budowę terminalu.
Bardziej wytrzymały kartonowy wyświetlaczDSC_7785 289水印
Kristy Cheng

display@displaystandpop.com

wechat / whatsapp: +86 17318010796


card

Zapytanie