Bespoke promocyjny biały akrylowy stojak na spraye promocyjne

Promocyjne białe akrylowe stojaki na spraye Promocja Wszystkie rodzaje wyświetlaczy akrylowych możemy dostarczyć: niestandardowe luksusowe akrylowe stoisko, wyświetlacz kosmetyczny, wyświetlacze akrylowe wyświetlacz biżuterii (takie jak wyświetlacze kosmetyczne, wyświetlacz biżuterii, wyświetlacze produktów cyfrowych), stojaki akrylowe, .. .

Szczegóły produktu

Bespoke promocyjny biały akrylowy stojak na spraye promocyjne

Wszystkie rodzaje wyświetlaczy akrylowych możemy dostarczyć:

niestandardowe luksusowe akrylowe stoisko, wyświetlacz kosmetyczny, wyświetlacz biżuterii
ekrany akrylowe (takie jak wyświetlacze kosmetyczne, wyświetlacz biżuterii, wyświetlacze produktów cyfrowych), stojaki akrylowe, uchwyty akrylowe, ramki akrylowe (takie jak ramka na zdjęcie, ramka na zdjęcia, ramka na plakaty), rodzaje pudeł akrylowych (takie jak pudełko cukierków, pudełko do przechowywania, urny, skrzynka z darowiznami), akrylowe etui na podpis, akrylowy uchwyt na menu, akrylowe stojaki na kalendarze, akrylowe stacjonarne (takie jak akrylowy uchwyt na długopisy, uchwyt na meno, akrylowy uchwyt na książki, uchwyt na czasopisma), blok akrylowy, akrylowe przyciski do papieru, trofea akrylowe, akrylowe nagrody , akrylowe breloczki i inne akrylowe produkty promocyjne.

Materiał, który możemy dostarczyć:
Akryl / pexiglass / PMMA - kolory lub bezbarwny, Akrylit Plus, ABS, akryl, akryl, Lexan i poliwęglany, Akryl Akrylowy, PVC, PS, PET, PETG itp.

Jiechuang Display jest jednym z wiodących producentów i dostawców wyświetlaczy akrylowych, nasza fabryka może zaoferować klientom na zamówienie promocyjne białe akrylowe stojaki na produkty promocyjne w sprayu z dobrą ceną. Jeśli szukasz marek ekspozycyjnych lub produktów wysokiej jakości, skontaktuj się z nami.

Zapytanie