Specjalnie zaprojektowana reklamowa urna wyborcza, kartonowa tektura falista z uchwytami do broszur

Niestandardowe Zaprojektowane reklamy Urny, tektury falistej Urny z broszułem Kartony Urny kartonowe 1. Łatwe w montażu 2. Trwałe, przenośne 3. Oryginalna konstrukcja, kolorowy druk 4. Przyjazny dla środowiska Opis produktu: Pudła do tektury falistej to przystępna metoda gromadzenia ...

Szczegóły produktu

Specjalnie zaprojektowana reklamowa urna wyborcza, kartonowa tektura falista z uchwytami do broszur

Kartonowa urna
1. Łatwy w montażu
2. trwałe, przenośne
3. Oryginalny projekt, druk kolorowy
4. Przyjazny dla środowiska

Opis produktu:
Pudła z tektury falistej stanowią niedrogi sposób na zbieranie sugestii, pomysłów i komentarzy. Te tanie pudełka do zbierania to świetny sposób na uzyskanie opinii, rejestracji, przekazania darowizny lub pozyskiwania funduszy. Jiechuang Display może zaprojektować na zamówienie specjalną urnę wyborczą dla Twojej firmy, bez względu na rozmiar i kształt, którego szukasz. Te niestandardowe pudła Die Cut są zaprojektowane do wykonania na tekturze falistej lub tekturze, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby.

Jiechuang Display jest jednym z wiodących producentów i dostawców kart do głosowania, nasza fabryka może zapewnić klientom specjalnie zaprojektowaną urnę reklamową, tekturę falistą z produktami broszurowymi z dobrą ceną. Jeśli szukasz marek ekspozycyjnych lub produktów wysokiej jakości, skontaktuj się z nami.

Zapytanie