Niestandardowe zaprojektowane dekoracyjne pudełko do zbierania, promocyjne kartonowe pudełka do zbierania

Zaprojektowane na specjalne zamówienie dekoracyjne pudełko zbierające, kartonowe pudełka promocyjne O nas: 1. Jest to profesjonalny producent tektury z POP. Posiadamy 9-letnie doświadczenie w branży produktów z tektury litej i cieszymy się dobrą reputacją. Nasze produkty zdobyły uznanie klientów ...

Szczegóły produktu

Niestandardowe zaprojektowane dekoracyjne pudełko do zbierania, promocyjne kartonowe pudełka do zbierania

O nas:

1. Jest to profesjonalny producent wyświetlaczy z kartonu POP. Posiadamy 9-letnie doświadczenie w branży wyrobów z tektury litej i cieszymy się dobrą reputacją. Nasze produkty zdobyły uznanie klientów na całym świecie.

2. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi (dostarczanie wzorów, wykonywanie uchwytów do próbek, wytwarzanie towarów i transport towarów) do klienta.

3. Pomagamy markom produktów klienta stawać się coraz bardziej widocznym, pomagamy wzmacniać punkty sprzedaży i promujemy wolumeny hurtowe. Wtedy nasi klienci mogą z łatwością stworzyć wartość dodaną produktów, obniżyć cenę w obiegu produktu i zwiększyć rozpoznawalność marki.

4. Wykonujemy zestaw ścisłych doskonałych systemów kontroli jakości, aby zapewnić, że każdy z naszych produktów może sprostać wymaganiom klienta. Ponadto wszystkie nasze produkty zostały przetestowane ściśle przed wysyłką.

5. Firma zajmuje ponad 13 000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 200 pracowników. Wprowadziliśmy zaawansowane urządzenia produkcyjne (wymiar druku: 1200 * 1620 mm), czterokolorową offsetową prasę i kompletny zestaw automatycznej produkcji. Takich jak szybkie, w pełni zautomatyzowane urządzenia do przygotowania powierzchni, maszyny do laminowania, rolki do klejenia, automatyczne wykrawanie i tak dalej.

6. Naszym celem jest pomaganie klientom w realizacji ich celów. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć tę sytuację, w której wszyscy zyskują i serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.

Jiechuang Display jest jednym z wiodących producentów i dostawców kart do głosowania, nasza fabryka może dostarczać klientom niestandardowe ozdobne pudełko do zbierania, promocyjne tekturowe pudełka zbierające produkty w dobrej cenie. Jeśli szukasz marek ekspozycyjnych lub produktów wysokiej jakości, skontaktuj się z nami.

Zapytanie