Niestandardowe zaprojektowane dekoracyjne pudełko do zbierania, promocyjne kartonowe pudełka do zbierania

Niestandardowe zaprojektowane dekoracyjne pudełko do zbierania, promocyjne kartonowe pudełka do zbierania
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Niestandardowe zaprojektowane dekoracyjne pudełko do zbierania, promocyjne kartonowe pudełka do zbierania

O nas:

1. Jest to profesjonalny producent wyświetlaczy z kartonu POP. Posiadamy 9-letnie doświadczenie w branży wyrobów z tektury litej i cieszymy się dobrą reputacją. Nasze produkty zdobyły uznanie klientów na całym świecie.

2. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi (dostarczanie wzorów, wykonywanie uchwytów do próbek, wytwarzanie towarów i transport towarów) do klienta.

3. Pomagamy markom produktów klienta stawać się coraz bardziej widocznym, pomagamy wzmacniać punkty sprzedaży i promujemy wolumeny hurtowe. Wtedy nasi klienci mogą z łatwością stworzyć wartość dodaną produktów, obniżyć cenę w obiegu produktu i zwiększyć rozpoznawalność marki.

4. Wykonujemy zestaw ścisłych doskonałych systemów kontroli jakości, aby zapewnić, że każdy z naszych produktów może sprostać wymaganiom klienta. Ponadto wszystkie nasze produkty zostały przetestowane ściśle przed wysyłką.

5. Firma zajmuje ponad 13 000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 200 pracowników. Wprowadziliśmy zaawansowane urządzenia produkcyjne (wymiar druku: 1200 * 1620 mm), czterokolorową offsetową prasę i kompletny zestaw automatycznej produkcji. Takich jak szybkie, w pełni zautomatyzowane urządzenia do przygotowania powierzchni, maszyny do laminowania, rolki do klejenia, automatyczne wykrawanie i tak dalej.

6. Naszym celem jest pomaganie klientom w realizacji ich celów. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć tę sytuację, w której wszyscy zyskują i serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.

Jiechuang Display jest jednym z wiodących producentów i dostawców kart do głosowania, nasza fabryka może dostarczać klientom niestandardowe ozdobne pudełko do zbierania, promocyjne tekturowe pudełka zbierające produkty w dobrej cenie. Jeśli szukasz marek ekspozycyjnych lub produktów wysokiej jakości, skontaktuj się z nami.

Zapytanie