Jasny kolor kartonowe pudełko, różnej wielkości pudełko ze wstążką

Pudełko upominkowe Perfection of Cardboard: 1. Reklama: perfekcyjnie wydrukowany stoisko wystawowe może promować wizerunek i markę firmy, a także zapewnia duży wolumen sprzedaży dzięki charakterystycznemu sloganowi, obrazowi i logo, i tak dalej. 2. Elastyczność osobowości: można je dostosować do produktów, ...

Szczegóły produktu

Pudełko upominkowe Perfection of Cardboard:

1. Reklama: Idealnie wydrukowany stojak może promować wizerunek i markę przedsiębiorstwa, a także zapewnia duży wolumen sprzedaży dzięki charakterystycznemu sloganowi, obrazowi i logo, i tak dalej.

2. Elastyczność osobowości: Można je dostosować do produktów, które są wybitne w pokazywaniu i wyświetlaniu dzięki swojej elastyczności, wygodom i indywidualnemu projektowi postaci.

3. Wysoka jakość i rozsądna cena: mają taką samą wartość jak stojaki metalowe, drewniane stojaki ekspozycyjne i stoły wystawowe ze szkła organicznego i kosztują znacznie mniej niż te produkty.

4. Ochrona środowiska: są wykonane z różnego rodzaju papieru, który spełnia wymagania międzynarodowej ochrony środowiska. Zużyty papier można rozpuścić i poddać recyklingowi.

5. Lekka waga: można je łatwo zmontować i zdemontować, aby zaoszczędzić koszty logistyczne i miejsce do przechowywania.

Jiechuang Display jest jednym z wiodących producentów i dostawców pudełek do pakowania, nasza fabryka może dostarczyć klientom pudełko kartonowe w jasnym kolorze, pudełko o różnych rozmiarach z wstążkami w dobrej cenie. Jeśli szukasz marek ekspozycyjnych lub produktów wysokiej jakości, skontaktuj się z nami.

Zapytanie