Prezenty świąteczne Promocyjne tablice z tektury falistej

Prezenty świąteczne Promocyjne tektury falistej Wyświetlacz podłogowy Wyświetlacze kartonowe Zaleta: 1. Reklama: Idealnie wydrukowany stojak do eksponatów może promować wizerunek i markę przedsiębiorstwa, a dzięki charakterystycznemu sloganowi, obrazowi i logo i tak dalej zapewnia duży wolumen sprzedaży. 2 ....

Szczegóły produktu

Prezenty świąteczne Promocyjne tablice z tektury falistej

wyświetlacz kartonowy Zaleta:

1. Reklama: Idealnie wydrukowany stojak na stojaki na zdjęcia może promować wizerunek i markę przedsiębiorstwa, a także zapewnia duży wolumen sprzedaży dzięki charakterystycznemu sloganowi, obrazowi i logo, i tak dalej.

2. Elastyczność osobowości: Można je dostosować do produktów, które są wybitne w pokazywaniu i wyświetlaniu dzięki swojej elastyczności, wygodom i indywidualnemu projektowi postaci.

3. Ochrona środowiska: Wykonane są z różnych rodzajów papieru, który spełnia wymagania międzynarodowej ochrony środowiska. Zużyty papier można rozpuścić i poddać recyklingowi.

4. Lekka waga: można je łatwo zmontować i rozmontować w celu zaoszczędzenia kosztów logistycznych i przestrzeni magazynowej.

5. Łatwy w montażu i demontażu: oszczędzaj przestrzeń transportową, siłę roboczą i ładunek.


Jiechuang Display jest jednym z wiodących producentów i dostawców wyświetlaczy kartonowych, nasza fabryka może dostarczać klientom prezenty na prezenty promocyjne z tektury falistej na produkty z dobrą ceną. Jeśli szukasz marek ekspozycyjnych lub produktów wysokiej jakości, skontaktuj się z nami.

Zapytanie