Stojak na tekturę z niestandardowym wzorem do pakowania napojów i napojów w supermarkecie

Niestandardowy projekt tekturowy stojak na supermarkecie Drink / promocja napoju O nas: Jesteśmy profesjonalnym producentem tekturowych kartonów POP. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży wyrobów z tektury litej i cieszymy się dobrą reputacją. Nasze produkty zdobyły klientów ...

Szczegóły produktu

Niestandardowy kartonowy stojak do napojów / promocji napojów w supermarkecie


O nas:

Jesteśmy profesjonalnym producentem wyświetlaczy kartonowych POP. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży wyrobów z tektury litej i cieszymy się dobrą reputacją. Nasze produkty zdobyły uznanie klientów na całym świecie.

 

Nasza fabryka ma 130 000 stóp kwadratowych instalacji w niezależnym budynku, ponad 100 starszych sztabów, integracyjną linię produkcyjną i importowaną nową drukarkę offsetową 4 × 4 cm w tym roku.

 

Każdego roku tworzymy ponad 1 000 nowych stylów, biznes ma zasięg na całym świecie, buduje silne i długotrwałe relacje z Wal-Martem, Carrefour, DG, Tesco, Home Depot

Jiechuang Display jest jednym z wiodących producentów i dostawców wyświetlaczy kartonowych, nasza fabryka może dostarczać klientom niestandardowy projekt tekturowych stojaków na supermarkety do napojów / promocji napojów w dobrej cenie. Jeśli szukasz marek ekspozycyjnych lub produktów wysokiej jakości, skontaktuj się z nami.

Zapytanie