Strona główna > FAQ

Pyt.: 1. jak zaczynamy współpracę?

A: Wszystkie nasze ekrany są dostosowane, zwykle zaczynamy od projektu struktury i wielkości dla klientów. Na tym etapie klient trzeba nam główne pojęcia o tym, gdzie na wyświetlaczu umieszczane na podłogę, blat lub powiesić na ścianę. I powiedz nam szczegółowe informacje produkty (rozmiar, waga, jak umieszczenie) lub wysłać do nas kilka próbek produktu dla projektu jeśli to możliwe.

P: 2. może pomóc nam z grafika?

A: Zwykle, to klient, który zrobić kompozycji przez siebie, jeśli klient ma trudności lub nie masz projektanta do kompozycji, możemy im pomóc, tak długo, jak one oferują nam podstawowe kompozycji składników. Dalej jest, aby próbki kolorów przed masową produkcję.

P: 3. Czy oferujecie próbki?

A: Tak, oferujemy ślepej próbki lub kolorowe próbki przez druk atramentowy, to głównie dla klientów do sprawdzenia wymiarów, jakości papieru, waga wspieranie zdolności.

Pyt.: 4. jak długo to trwa zrobienie próbki?

A: Próby ślepej musi 1-3dni, próbki kolorów potrzebuje 3-5days.

Pyt.: 5. jak można pobierać opłaty za próbki?

A: Zwykle pobieramy niewielką sumę pieniędzy dokonywania próby, tylko tyle pokrycie kosztów. Nie posiadamy żadnych pieniędzy na Dokonywanie próbki. Po potwierdzeniu zamówienia, bezpłatne próbki można odliczyć od całkowitej wartości zamówienia.

Pyt.: 6. możemy użyć próbki koloru atramentowego drukowania sprawdzić kolor w masowej produkcji?

A: Nie, bo proces druku atramentowego jest zupełnie inny od druku offsetowego w masowej produkcji. Kolor będzie inny od kolorów w masowej produkcji. Jeśli klienci chcą zobaczyć, jak kolor będzie wyglądać w masowej produkcji, będziemy oferować klienta A3 lub A4 rozmiar druku dowodu jest 90% blisko kolor w masowej produkcji.

Pyt.: 7. jak można wysłać próbki?

A: Zwykle wysyłamy przez DHL, UPS, FedEx lub TNT. I kurierskie są opłacane przez klienta przed przyjazdem. Jeśli klient nie posiada Kurier/c, możemy pomóc klientom znaleźć najbardziej ekonomiczne kurierską agenta, a następnie klient płaci nam za kuriera, możemy przenieść do kuriera agenta. Nie martw się, frachtu będzie całkowicie naładowana przez stronę trzecią, która jest spedytora.

P: 8.What jest czas realizacji zamówienia zbiorczego? I warunki płatności?

A:  O 15-20days po depozytu dociera do naszego konta przez TT, 40% całkowitej kwoty kaucji. Po towary gotowe i sprawdzone przez klientów 60% salda trzeba zapłacić wtedy, że jest przed wysyłką.

P: 9. jak pokazać klientom procedury montaż karton wyświetlacz?

A:   Będziemy oferować instrukcja montażu linii lub zdjęcia. Jeśli klient nadal mają trudności po przeglądzie montażu instrukcja, będziemy oferować film wideo, aby pokazać klienta wyraźnie o krok po kroku.