Torba papierowa Exquisite Fashion For Socks Promotion

Znakomity papier do pakowania prezentów Skarpety promocyjne Papier do pakowania prezentów dwustronny Ekskluzywny karton do pakowania artykułów spożywczych, zwykle używany w prezentach i rzemiośle, zabawkach, biżuterii i luksusie, opakowaniach elektronicznych i wielu branżach. Jest ściśle związany z naszym codziennym życiem. Karton użyje szarego ...

Szczegóły produktu

Torba papierowa Exquisite Fashion For Socks Promotion

Stojak ekspozycyjny na cztery kartonowe stojaki z zielonego popu

Karton jest zwykle używany w prezentach i rzemiośle, zabawkach, biżuterii i luksusie, opakowaniach elektronicznych i wielu branżach. Jest ściśle związany z naszym codziennym życiem.

 

W tekturowym pudełku będzie używany szary karton z papierem powlekanym, papierem sferycznym, papierem artystycznym i fantazyjnym papierem jako materiałem podstawowym. Oferujemy laminowanie błyszczące lub matowe na powierzchni. Pomoże to chronić zawartość i da lepszy zmysł dotyku. Czy istnieje inny sposób, aby pomóc Twojej produkcji wyróżnić się na całej półce? Tak, oferujemy niestandardowe wykończenie powierzchni projektowej na pudełku, takie jak tłoczenie, wytłaczanie, plamka UV itp.

 

Kreatywne projekty mogą pomóc w promocji! Mamy więc zespół, który rozwiąże Twoją łamigłówkę.

Nie wahaj się skontaktować w przypadku jakichkolwiek pytań! :)

Jiechuang Display jest jednym z wiodących producentów i dostawców pudełek do pakowania, nasza fabryka może zaoferować klientom ekskluzywne papierowe pudełko upominkowe dla skarpetek promocyjnych w dobrej cenie. Jeśli szukasz marek ekspozycyjnych lub produktów wysokiej jakości, skontaktuj się z nami.

Zapytanie