Chińska fabryka, PDQ do napojów bezalkoholowych, kawy, puszek szklanych i metalowych

Chińska fabryka, PDQ do napojów bezalkoholowych, kawy, szkła i metalowych puszek 1. Co muszę wysłać, jeśli chcę opracować nowy kartonowy wyświetlacz? ECO: Po pierwsze, jeśli możesz przesłać nam jakieś informacje o twoich produktach, takie jak zdjęcia, rozmiar, waga itp., To byłoby świetnie! Nasza sprzedaż byłaby w stanie ...

Szczegóły produktu

Chińska fabryka, PDQ do napojów bezalkoholowych , kawy, puszek szklanych i metalowych

Nazwa produktu Promocja Kieszonkowy wyświetlacz stojący na podłodze
Model nr. OEM
Materiał

Recyklingowa tektura falista, plastikowe kołki

 

Wymiar Zgodnie z wymaganiami klienta
Kolor CMYK i druk w pełnym kolorze i PANTONG
Usuwanie powierzchni Laminowanie błyszczące / matowe, powlekanie UV, tłoczenie złota / srebra, lakierowanie na połysk, wytłaczanie, zbijanie, bigowanie, sztancowanie, sitodruk

Format grafiki

AI, PDF, CDR, śledzić grafikę
MOQ

100 jednostek Zaakceptuj kolejność prób

Stosowanie Wystawy, supermarkety, sieć sklepów, sklepy, reklama do wystawiania towarów i promowanie sprzedaży
Pakiet

Indywidualna paczka i 3/5 jednostek podwójnie zapakowane z dużym kartonem lub Płaskie zapakowane w papierowe lub eksportowe kartony

1. Co muszę wysłać, jeśli chcę opracować nowy kartonowy wyświetlacz ?

ECO: Po pierwsze, jeśli możesz przesłać nam trochę informacji o twoich produktach, takich jak zdjęcia, rozmiar, waga itp., Byłoby świetnie! Nasza sprzedaż byłaby w stanie zrobić dla ciebie szkic.

Jeśli pomysł jest taki, jaki chcesz, nasz projektant wzbogaci go o logo Twojej firmy, zdjęcie produktu i informacje o promocji. itp,.

 

2. Nasze produkty są produkowane w Chinach, czy to możliwe, że pomagasz nam skonsolidować produkty i wyświetlać palet?

ECO: Masz na myśli usługę spełnienia, prawda? Tak, nasza fabryka ma możliwość złożenia wyświetlacza , załadowania produktów i wysłania ich na cały świat. Wcześniej pomogliśmy naszym klientom skonsolidować 80 rodzajów produktów na jednym wyświetlaczu paletowym i wysłać je za granicą.

 

3. Jak uzyskać najlepszą cenę za mój projekt?

ECO: Po pierwsze, chciałbym ci powiedzieć, co wpływa na cenę, ilość i obszar drukowania.

Każda konfiguracja drukowania ma standardową opłatę, jeśli ilość jest większa, pewność, że cena jednostkowa byłaby niższa.

Jeśli dasz nam znać, gdzie chcesz drukować lub gdzie chcesz zostawić to puste, cena będzie tańsza.

W skrócie, możemy pomóc Ci stworzyć odpowiedni wyświetlacz w przystępnej cenie.

 

4. Ile czasu zajęłoby posiadanie wyświetlacza w ręku?

ECO: Z automatem do cięcia w ręku, biała próbka potrzebuje tylko pół dnia do końca, wydrukowana próbka zajmuje 1-2 dni. Zamówienie zbiorcze może zostać zakończone w ciągu 12 dni po potwierdzeniu wszystkiego.

Jiechuang Display jest jednym z wiodących producentów i dostawców kartonów, nasza fabryka może dostarczyć klientom chińską fabrykę, pdq do napojów bezalkoholowych, kawy, szkła i puszek metalowych produktów w dobrej cenie. Jeśli szukasz marek ekspozycyjnych lub produktów wysokiej jakości, skontaktuj się z nami.

Zapytanie