Podstawa do podsufitki do lakierów powierzchniowych CMYK z materiałem o gramaturze 350gsm i B

Opis: Hodowle do powierzchni lakierniczych CMYK Stojak reklamowy o gramaturze 350 g / m2 i flecie B Materiał 1. Wysokiej jakości materiał: 350 g / m² CCNB + K5, czyli wytrzymały papier falisty, szara tablica, kość słoniowa itp. 2. Dostosowany rozmiar: Nasz normalny rozmiar dla wolnostojący wyświetlacz to W 50cm XD 45cm XH 157cm ....

Szczegóły produktu


Opis:

Podstawa do podsufitki do lakierów powierzchniowych CMYK z materiałem o gramaturze 350gsm i B

1. Wysokiej jakości materiał: 350gsm CCNB + K5, czyli wytrzymały papier falisty, szara tablica, kość słoniowa itp.


2. Dostosowany rozmiar: Nasz normalny rozmiar dla wolnostojącego wyświetlacza to W 50cm XD 45cm XH 157cm. Ale mamy dział projektowania do projektowania konstrukcji i projektowania płaskiego, profesjonalna grafika i projektowanie strukturalne mogą być oferowane.


3. Elastyczny styl: Składany, łatwy do demontażu, montażu, noszenia i przechowywania. w przypadku kartonu prawie wszystkie modele można złożyć, co jest bardzo ekonomiczne w transporcie i transporcie. .Aby umożliwić dostawcom i bezpośrednio transportować z miejsca załadunku do ostatecznego punktu sprzedaży sprzedaż rozpakowana, oszczędzając sztauowanie wielokrotne pakowanie kosztów


4. Druk kolorowy: offset 4-kolorowy. lub puste (można dostosować)

Obróbka: połysk, laminowanie, plamka. UV, wytłaczanie, tłoczenie, wodoodporność


5. Technika produkcji zdolnych pracowników, ścisłych przełożonych i wprowadzania zaawansowanych urządzeń zapewniają nie tylko zapewnienie jakości, ale także najwyższe konkurencyjne produkty. Ma wiodącą rolę wśród wszystkich przedsiębiorstw z tego samego obszaru biznesowego w zakresie zaawansowanego trybu zarządzania przedsiębiorstwem, doskonałej pracy zespołowej i doskonałej jakości kredytów.


6. Przykuwający uwagę: innowacyjny projekt i kolorowy druk mogą z łatwością zwiększyć profil marki i przyciągnąć uwagę do nowych produktów.


7. Dobry efekt reklamowy: wyświetlacz papierowy stał się najnowszym i najmodniejszym współczesnym narzędziem merchandisingowym, a jego różnorodne przejawy spersonalizowanych treści spotykają się z estetycznym i kolorowym współczesnym tłumem. To najlepszy sposób na promowanie wizerunku firmy i budowę terminalu.


8. Dobra obsługa: Prześledzimy Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin i polecimy odpowiedni styl według twoich pomysłów i produktów. Nasi profesjonalni projektanci, którzy pomogą Ci zaprojektować projekt, dopóki nie będziesz zadowolony. Po zakończeniu tworzenia ekranów narysujemy Ci zdjęcia instrukcji montażu, aby pomóc Ci je złożyć we właściwy sposób, możemy również zrobić film dla Ciebie, jeśli będziesz w potrzebie.

Ale dla koloru są one różne, ponieważ próbka koloru jest próbką druku atramentowego, kolor będzie miał pewne odchylenie, więc próbka koloru służy tylko do potwierdzenia słowa, obrazu, nie jest to standardowy kolor. Ale w celu potwierdzenia potwierdzimy mały kolor, kolor jest zbliżony do koloru druku offsetowego. Oczywiście, możesz dostarczyć nam szkic kolorów.

Dla potrzeb produkcji masowej, wszystkie wyświetlacze dostarczymy prosty rysunek po pierwsze, po potwierdzeniu zamówienia, dostarczymy próbki swobodnie. Po potwierdzeniu próbki zorganizujemy próbkę, struktura próbki będzie taka sama jak produkcja masowa.

Jiechuang Display jest jednym z wiodących producentów i dostawców wyświetlaczy kartonowych, nasza fabryka może zaoferować klientom stoły cmyk do lakierowania powierzchni haczyków telefonicznych z produktami o gramaturze 350 g / m2 i b flecie z dobrą ceną. Jeśli szukasz marek ekspozycyjnych lub produktów wysokiej jakości, skontaktuj się z nami.

Zapytanie