Food Point of Purchase (POP) Karton podłogowy

Food Point of Purchase (POP) Informacje podstawowe na temat kartonu. Opis produktu Opis produktu Te wyświetlacze są "stoperami pokazu", ponieważ polecają nieruchomości w sklepie, zatrzymując kupujących, aby zaangażować ich w specjalne oferty produktów. Wyświetlacze mogą ...

Szczegóły produktu

Food Point of Purchase (POP) Karton podłogowy

Podstawowa informacja.

Model nr: wyświetlacz punktowy zakupu Materiał: papier
Opakowanie: Opakowanie płaskie, opakowanie jednostkowe, na żądanie Specyfikacja: na żądanie
Znak towarowy: Chinu Pochodzenie: Chiny
Materiały: 100% recykling tektury falistej Zdolność produkcyjna: 150 000, 000 sztuk / rok

Opis produktu

Opis produktuTe wyświetlacze są "stoperami pokazu", ponieważ polecają nieruchomości w sklepie, zatrzymując kupujących, aby zaangażować ich w specjalne oferty produktów. Wyświetlacze mogą być wizualnie złożone, wielkiej gabloty lub zaprojektowane i przedstawione w prostych warstwach pojedynczych produktów, w zależności od celów marketingowych. Międzynarodowa sieć sprzedaży detalicznej papieru może być dla Ciebie pojedynczym punktem kontaktowym do niestandardowego projektowania, produkcji, wysyłania i prezentowania swoich produktów do wyświetlaczy, które zatrzymują klientów na swoich torach.

1) Zalety produktu:

W pełni zmontowany do załadunku produktów Wszystkie kolory i wymiary mogą być zmieniane zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami. Silna, mocna konstrukcja, trwała, odporna na uderzenia i nacisk Łatwy montaż. Reklamuj, promuj produkty i wartość markiOszczędzaj siłę roboczą.

2) Dane techniczne:

Materiał: 100% recykling tektury falistej

Rozmiar: CustomizedDrukowanie: druk CMYK: Pantone, druk miejscowy, Rozmiar: 1, 600 x 1, 200 mm

Obróbka powierzchni: laminowanie folią błyszczącą / matową, lakierowanie i UV, laminowanie olejowe i inne

Przykładowy zakres czasowy: od 1 do 3 dni Zakres czasowy: od 8 do 15 dni

Pakowanie: Opakowanie płaskie, opakowanie jednostkowe, ekspozytory opakowaniowe z towarami lub według Państwa wymagań

3) Asortyment naszych produktów: Wyświetlacz kosmetyczny Wyświetlacz na kartonach Wyświetlacze na miejscu sprzedaży Wyświetlacze podłogowe na tekturze Ekspozytor na hakowce Pojemniki na zrzuty Ekspozytory na ekrany Ekspozytory na palety Kontenerowe stojaki POP standeeTotem / lama stand Opakowanie detaliczne

Przywiązujemy się do zorientowanej na ludzi, jakości jako pierwszej zasady, aby zapewnić cenne usługi dla naszych klientów.

Posiada dużą skalę urządzeń produkcyjnych i zaawansowanych urządzeń, aby sprostać naszym wymaganiom produkcyjnym, od projektowania produktu, przetwarzania prepress, offset i sitodruk, sztancowanie, wytłaczanie i hot-stamping i inne.

Co więcej, najważniejszy jest nasz profesjonalny zespół. Mamy doświadczonych techników i pracowników, aby zaspokoić potrzeby klientów z entuzjazmem, z których większość jest z firmą od wielu lat. Średnia długość kadencji wynosi 10 lat.

Zawsze przyjmujemy projekty własne klientów w dowolnym rozmiarze, dowolnym kolorze i dowolnym kształcie. Dlatego nie wahaj się powiedzieć nam o swoich pomysłach lub prześlij nam swoje próbki.

FAQ

1. Czy oferujesz rozwiązania projektowe naszych produktów?

Niestandardowe prace projektowe to nasza specjalność, posiadamy własnego doskonałego projektanta, który oferuje różne rozwiązania projektowe w oparciu o indywidualne wymagania. Możemy pomóc w opracowaniu inteligentnego, funkcjonalnego i przyjaznego użytkownikowi rozwiązania do pakowania.

2. Jakie są twoje zwykłe maszyny do produkcji?

Maszyna offsetowa, Automatyczne produkcje, Maszyna do sztancowania, Maszyna do laminowania, Maszyna do tłoczenia na gorąco.

3. Próbki czasu realizacji?

Próbka zostanie przesłana w ciągu 3-5 dni.

4. Jak zapłacić płatność?

Otwieramy wiele sposobów akceptowania płatności. T / TL / C West Union i tak dalej.

5. Kiedy jest twoja godzina urzędowania?

Możesz zamówić 24/7; Sprzedawcy skontaktują się z Tobą po dokonaniu przeglądu zamówienia. Jeśli potrzebujesz pomocy osobistej, skontaktuj się z nami. Nasze Usługi


Materiał 100% recykling tektury falistej
Rozmiar dostosowane
Druk Drukowanie CMYK: Pantone, druk miejscowy, Wymiary: 1600 x 1200 mm
Obróbka powierzchniowa Laminowanie na folii błyszczącej / matowej, lakierowanie i UV, laminowanie olejowe i wiele innych
Przykładowy zakres czasu Od 1 do 3 dni
Przedział czasu 18 do 20 dni
Opakowanie opakowania płaskie, opakowania jednostkowe, ekspozytory opakowaniowe z towarami lub według Państwa wymagań


Jiechuang Display jest jednym z wiodących producentów i dostawców wyświetlaczy kartonowych, nasza fabryka może dostarczać klientom produkty spożywcze typu "kupuj" (pop) z dobrą jakością. Jeśli szukasz marek ekspozycyjnych lub produktów wysokiej jakości, skontaktuj się z nami.

Zapytanie